Karrier

X. kerületi gyógyszergyárba

gépkocsivezetői

állásra keresünk, normál egy műszakos munkarendbe.

Főbb feladatok:

  • Napi rendszerességgel szállítási feladatok ellátása a minőségbiztosítási előírásoknak, valamint az utasításokban szereplő műveleteknek megfelelően

  • Speciális feladatok ellátása, száraz és hűtött áruk szállítása alkalmanként veszélyes áruk szállítása

  • Az előírt dokumentáció precíz, pontos, naprakész vezetése

  • Az üzemi munkavégzés szabályainak szigorú betartása

Követelmények, elvárások:

  • Középfokú végzettség megléte

  • Érvényes B,C,E kategóriás jogosítvány

  • Emelőhátfal kezelői vizsga

  • GKI kártya

  • Megbízhatóság, fizikai teherbírás

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget, versenyképes bérezést

  • A családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk

  • 13.havi fizetés

  • Munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, stb..)

  • Hétvégi munkalehetőség 100%-os pótlékkal

  • Fizetés minden hónap 9-én

  • Vidékieknek jogszabály alapján utazás terítés

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Gépkocsivezető
Munkavégzés helye: Budapest
Terület: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka

  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Lakatos

Haszonjármű felépítmény gyártásában jártas lakatos kollégát keresünk budapesti munkahelyre.

  • Stabil hátterű cég

  • hosszú távú munkalehetőség

  • teljes munkaidő

  • 8 órás bejelentett munkakör

  • hosszútávra, határozatlan időre

  • Szakmunka

  • Hegesztő, Lángvágó

  • Lakatos, Géplakatos